Hlavní strana Chata Doubravka Certifikace B.E.W.

Certifikace Business Events Welcome (B.E.W.)

Ke konci roku 2011byla vzdělávacímu a rekreačnímu středisku Doubravka udělena certifikace Business Events Welcome. Cílem systému certifikace B.E.W. (Business Events Welcome) je podpořit vysokou kvalitu firemních a jiných skupinových akcí.

Co je systém B.E.W.?

Certifikace kvality prostorů a služeb pro firemní a skupinové akce

Posláním projektu B.E.W. (Business Events Welcome) je zvyšování kvality služeb a podpora vysoké úrovně firemních a jiných skupinových akcí. Cílem je zajistit pořadatelům akcí seriózní jednání ze strany dodavatelů, kteří se přihlásili ke garancím kvality B.E.W.,a poskytovat široké spektrum informací, řadu výhod a podporu odborníků na produkci a organizaci akcí. 

Proč B.E.W.?

Záruka kvalitních akcí pro zákazníky – organizátory akcí

Každý, kdo někdy organizoval firemní nebo jiné společenské akce, se určitě setkal s různou úrovní kvality nabízených prostor a poskytovaných služeb. V současné době jsou rozdíly v kvalitě ještě výraznější. Ve spolupráci se širokým spektrem pořadatelů akcí se s vámi chceme podělit o jejich zkušenosti, doporučit vám ty nejkvalitnější partnery, a přispět tak ke vzniku akcí, které budou organizovány profesionálně, proběhnou bezproblémově a budou přínosem pro všechny účastníky. 

Garance kvality a hodnocení služeb

Všechny objekty a dodavatelé služeb zařazení do systému B.E.W. se veřejně zavazují dodržovat pravidla systému, která jsou definována v prohlášení poskytovatelů. Vedle závazku zajistit slíbený rozsah a vysokou úroveň nabízených služeb zavádí systém B.E.W. také neanonymní hodnocení kvality poskytovatelů prostorů a služeb. Základním kritériem plnění garancí kvality B.E.W. jsou především spokojenost a dobré zkušenosti samotných zákazníků.

www.doporucenoproakce.cz/clanky/garance-kvality

Více informací o certifikaci Business Events Welcomena www.doporucenoproakce.cz či www.prostoryproakce.cz, ohledně splnění souladus podmínkami udělení této značky pak na telefonním čísle 777 352 731, emailové adrese  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript či přímo na středisku Doubravka.

 

 

 

Návštěvnost

DnesDnes20
CelkemCelkem159415

NÁBOR

Do našeho kolektivu přijmeme spolehlivou kuchařku/kuchaře na výpomoc do kuchyně. Požadujeme pracovitost, pečlivost, spolehlivost. Možnost hlavního PP, částečného PP či brigády. Nástup od dubna/května nebo dle dohody. Více informací chatadoubravka@seznam.cz či 777 352 731 (Martin Koubek).

 

Aktuality - Tee-Pee

tee-pee-banner

Pro malé i velké romantiky jsme pořídili velký Tee-Pee stan s ohništěm o průměru 7,5 metru, který slouží nejen k přespání až deseti osob ale je možné ho využít i jako přednáškovou či meditační místnost.

logodoubravka

 

 tramtada

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

http://www.akceproskoly.cz