Hlavní strana Chata Doubravka Certifikace kvality ECEAT

Certifikace kvality ECEAT

Certifikace kvality ECEAT QUALITY LABEL

V lednu roku 2010 byla vzdělávacímu a rekreačnímu středisku Doubravka po posouzení splnění souladu s náročnými a přísnými standardy European Centre for Ecology and Tourism udělena ekoznačka ubytovacích služeb ECEAT QUALITY LABEL.

Označení „ECEAT QUALITY“ vyjadřuje, že podnik:

               1. Podává svým hostům relevantní "eko" informace,
               2. Svým jednáním podporuje odpovědné (ekologické) hospodaření,
               3. Šetří vodu a energie,
               4. Snaží se využívat „green building“,
               5. Redukuje množství odpadů,
               6. Podporuje šetrnou dopravu,
               7. Svým jednáním přispívá k ochraně přírodního a kulturního dědictví,
               8. Svým jednáním přispívá k rozvoji místní ekonomiky,
               9. Permanentně se v oboru zlepšuje.

Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka se mimo jiné podílelo na vydání naučných publikací a brožur („Údolí Doubravy“ a „Železné Hory – Informace pro návštěvníky“). Tyto publikace včetně map přilehlého okolí jsou k dispozici všem návštěvníkům CHKO Železné Hory na vyžádání na středisku Doubravka, kde je taktéž možno získat další informace ohledně místní přírody, původní místní kultury, tipů na zajímavé výlety či například dopravní obslužnosti.

Více informací o ekoznačce ECEAT QUALITY na www.eceat.org nebo www.eceat.cz, ohledně splnění souladu s podmínkami udělení značky na telefonním čísle 777 352 731, emailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript či přímo na středisku Doubravka, kde je k dispozici také hodnotící dotazník ECEAT spolu s vyhodnocením souladu s kritérii pro udělení značky ECEAT.

 

Rychlý kontakt

tel: + 420 241 930 775
mobil: + 420 608 422 310
chatadoubravka@seznam.cz

Aktuality

TEAMBUILDING

Na základě Vaší poptávky jsme schopni Vám komplexně zabezpečit teambuilding či firemní školení Vaší společnosti.

Více informací o podmínkách a termínech na telefonním čisle 608 422 310 (paní Koubková) či emailem chatadoubravka@seznam.cz .

Letní dovolená 2015

Aktuality - Tee-Pee

tee-pee-banner

Pro malé i velké romantiky jsme pořídili velký Tee-Pee stan s ohništěm o průměru 7,5 metru, který slouží nejen k přespání až deseti osob ale je možné ho využít i jako přednáškovou či meditační místnost.

Aktuality-mobilní domky

Pro Vaši individuální rekreaci či pobyt meších skupin jsou pro Vás nově k dispozici plně vybavené MOBILNÍ DOMKY! Více informací zde.