Hlavní strana Služby a cena Služby

Služby

Klidné a ničím nerušené prostředí
Ze zkušeností víme, jak důležitý je pro pořádání kursů, seminářů, školení, škol v přírodě i dalších akcí klid, určitá intimita a nerušenost. Z tohoto důvodu můžeme po dohodě nenabízet zbývající volnou kapacitu žádné další skupině klientů, celé středisko tak může exklusivně sloužit pouze Vaším potřebám a požadavkům.

Stravování
Časy jídel i skladba jídelníčku se řídí zvyklostmi, požadavky a potřebami jednotlivých skupin klientů. Součástí jídelníčku je vždy varianta pro vegetariány.
Plná penze
zahrnuje snídani, oběd, večeři. Dle Vašich přání, Vám náš kuchař připraví další občerstvení (druhou večeři, svačinu, coffeebreak…).
Pro školy – strava 5x denně + pitný režim

Občerstvení
Doubravčí bar nabízí za příznivé ceny nealkoholické i alkoholické nápoje, slané pochutiny,cukrovinky a mražené výrobky. Na požádání můžeme zajistit ochutnávku různých druhů vín a také čepování (i vlastní čepování Vaší skupinou) piva Bernard, nebo opékání prasete či grilování.

Horolezecká stěna
V průběhu svého pobytu můžete využít certifikovanou cvičnou horolezeckou stěnu, která je součástí Střediska. V případě zájmu pak pro Vás můžeme zabezpečit certifikovaného instruktora.

Trampolína

Velká trampolína s průměrem 3 m a ochrannou sítí. Dětské houpačky a skluzavky.

Ohniště pro konání táboráků
Na rohu našeho pozemku je místo pro konání táboráků (viz.fotogalerie)

Možnost zapůjčení materiálového vybavení střediska
    - videorekordér
    - dataprojektor,zpětný projektor
    - televizor
    - promítací plátno
    - flipcharty
    - internetové připojení (ADSL linka,Wi-Fi)
    - matrace pro relaxační programy (25 ks)
    - vybavení pro pořádání diskoték (zvuková aparatura)
    - knihovnička s odbornou literaturou
    - vybavení pro indoor sport (stolní fotbálek,stolní tenis,kulečník,elektronické šipky, rulety atd).
    - vybavení pro outdoor sport (frisbeé, badminton, softbal, fotbal, volejbal, vybavení na horolezení, pétanque, nohejbal atd.).
    - a další..

 

Programy pro školy

 Ve spolupráci s animátory Tramtadadá pro Vás připravíme programy pro děti a mládež zaměřené na podporu výuky jednotlivých předmětů i rozvoj komunikačních dovedností a týmového ducha třídy. Ať už se jedná o historické, přírodovědné, vlastivědné, orientované na tvořivost, sport, nebo zábavu - všechny tvoříme na míru, přesně podle požadavků pedagogů a všechny se silným příběhem přizpůsobeným dané skupině.

Každý z námi vytvořených programů jsme schopni realizovat a zabezpečit po všech stránkách. I při jejich veliké variabilitě je možné je rozdělit do tří základních skupin:

 

  • Školy a školky v přírodě - historické, vlastivědné, přírodovědné, sportovní, tvořivé, pohádkové, ekologické – tvoříme na míru po konzultaci s pedagogy a jasném stanovení cílů akce

     

  • Výlety s příběhem – zážitkový program nad rámec fakultativních výletů do okolí (akční strategická velkohra, netradiční sporty, kurzy tvořivosti)

     

  • Třídní teambuilding – v podobě adaptačních kurzů, důraz kladen na poznání sebe sama, komunikaci a týmovou spolupráci

     

PROGRAMY:

 

 

* OLYMPIÁDA V MECHU A KAPRADÍ * CROMAGNON * PROJEKT OMEGA 

 

     (v případě zájmu pro Vás připravíme i jiný program přesně podle Vaší představy)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rychlý kontakt

tel: + 420 241 930 775
mobil: + 420 608 422 310
chatadoubravka@seznam.cz

Aktuality

TEAMBUILDING

Na základě Vaší poptávky jsme schopni Vám komplexně zabezpečit teambuilding či firemní školení Vaší společnosti.

Více informací o podmínkách a termínech na telefonním čisle 608 422 310 (paní Koubková) či emailem chatadoubravka@seznam.cz .

Letní dovolená 2015

Aktuality - Tee-Pee

tee-pee-banner

Pro malé i velké romantiky jsme pořídili velký Tee-Pee stan s ohništěm o průměru 7,5 metru, který slouží nejen k přespání až deseti osob ale je možné ho využít i jako přednáškovou či meditační místnost.

Aktuality-mobilní domky

Pro Vaši individuální rekreaci či pobyt meších skupin jsou pro Vás nově k dispozici plně vybavené MOBILNÍ DOMKY! Více informací zde.