Hlavní strana Chata Doubravka Certifikace B.E.W.

Certifikace Business Events Welcome (B.E.W.)

Ke konci roku 2011 byla vzdělávacímu a rekreačnímu středisku Doubravka udělena certifikace Business Events Welcome. Cílem systému certifikace B.E.W. (Business Events Welcome) je podpořit vysokou kvalitu firemních a jiných skupinových akcí.

Co je systém B.E.W.?

Certifikace kvality prostorů a služeb pro firemní a skupinové akce

Posláním projektu B.E.W. (Business Events Welcome) je zvyšování kvality služeb a podpora vysoké úrovně firemních a jiných skupinových akcí. Cílem je zajistit pořadatelům akcí seriózní jednání ze strany dodavatelů, kteří se přihlásili ke garancím kvality B.E.W.,a poskytovat široké spektrum informací, řadu výhod a podporu odborníků na produkci a organizaci akcí. 

Proč B.E.W.?

Záruka kvalitních akcí pro zákazníky – organizátory akcí

Každý, kdo někdy organizoval firemní nebo jiné společenské akce, se určitě setkal s různou úrovní kvality nabízených prostor a poskytovaných služeb. V současné době jsou rozdíly v kvalitě ještě výraznější. Ve spolupráci se širokým spektrem pořadatelů akcí se s vámi chceme podělit o jejich zkušenosti, doporučit vám ty nejkvalitnější partnery, a přispět tak ke vzniku akcí, které budou organizovány profesionálně, proběhnou bezproblémově a budou přínosem pro všechny účastníky. 

Garance kvality a hodnocení služeb

Všechny objekty a dodavatelé služeb zařazení do systému B.E.W. se veřejně zavazují dodržovat pravidla systému, která jsou definována v prohlášení poskytovatelů. Vedle závazku zajistit slíbený rozsah a vysokou úroveň nabízených služeb zavádí systém B.E.W. také neanonymní hodnocení kvality poskytovatelů prostorů a služeb. Základním kritériem plnění garancí kvality B.E.W. jsou především spokojenost a dobré zkušenosti samotných zákazníků.

www.doporucenoproakce.cz/clanky/garance-kvality

Více informací o certifikaci Business Events Welcome na www.doporucenoproakce.cz či www.prostoryproakce.cz, ohledně splnění souladu s podmínkami udělení této značky pak na telefonním čísle 777 352 731, emailové adrese  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  či přímo na středisku Doubravka.

 

 

Aktuality - Tee-Pee

tee-pee-banner

Pro malé i velké romantiky jsme pořídili velký Tee-Pee stan s ohništěm o průměru 7,5 metru, který slouží nejen k přespání až deseti osob ale je možné ho využít i jako přednáškovou či meditační místnost.

Aktuality-mobilní domky

Pro Vaši individuální rekreaci či pobyt meších skupin jsou pro Vás nově k dispozici plně vybavené MOBILNÍ DOMKY! Více informací zde.