Hlavní strana Chata Doubravka Mobilní domky

Mobilní domky

Od léta 2013 nabízíme pro individuální rekreaci i pobyt menších skupin možnost ubytování  v krásně zařízených usazených a zateplených mobilních domcích umístěných na louce u lesa v areálu Chaty Doubravka na rozlehlém pozemku 15tis.m2. 


Mobilní sezonní dům Atlas Moonstone (pro 6-8 osob) 4+kk

Tento krásny prosvětlený domek umístěný na louce u lesa a s výhledem na celý areál, louky a západ slunce má útulný obývací pokoj s vyvýšeným stropem propojený v otevřeném prostoru s kuchyňkou (vč. lednice, sporák) a jídelním koutem.

Má 3 ložnice: 1 s manželskou postelí a 2 samostatné ložnice se 2mi lůžky v každé ložnici. V obýváku je dále rozkládací lůžko pro další 1-2 osoby. Každý pokoj má spoustu úložného prostoru. Kapacita na spaní: 6 -8 osob

Koupelna: umývadlo, Wc a sprchovací kout

Rozměry 11 x 3 m (33 m2).


Mobilní dům  Atlas  Summer Lodge (pro 4-6 osob) 3+kk

Krásny prosluněný mobilní dům s výhledem na krajinu a západy slunce o rozměrech 10 x 3,7 m je situován na louce u lesa. Má vše co luxusní domek mít má: krásny obývák se dvěma sedačkami, jídelní kout, krásnou zeleno-modrou kuchyň s kompletním vybavením (sporák, lednice).

Tento dům má 2 ložnice s další možností rozkládací pohovky v obýváku. Kapacita domku je 4-6 osob. Koupelna se sprchovým koutem má přímý vstup do ložnice s možností vstupu také z chodby. Každý pokoj má spoustu úložného prostoru.

Rozměry: 10 x 3,7 m


Srovnání obou domků:

Atlas Moonstone má 3 ložnice oproti Summer Lodge, který má ložnice 2. Oba domky mají v obýváku schovanou rozkládací postel pro 1-2 osoby. Cenově se domky liší o cca Kč 200,- za noc kde Summer Lodge je dražší vzhledem ke své nákupní ceně a také pro svoji o něco luxusnější ubytování, které je patrné především v obývacím prostoru. Nabízí také širší prostor co do šířky o 0,7m oproti druhému domku (Moonstone mám 3 m na šířku, Summer Logde 3,7m).
Oba domky jsou velmi pěkné a ve výborném, skoro-novém  stavu. Oba domky mají status luxusního ubytování.

Fotogalerie:
fotogalerie-mobilni-domky

Pozn.: prvních 6 fotografií na webových stránkách  (horní polovina fotek)  je Atlas Moonstone, druhá půlka 7-12 fotek je Atlas Summer Lodge.


CENY:

Pronájem mobilního domku Atlas Moonstone pro 6-8 osob na léto (cena do 4 osob):

1.400,-/noc (3 a více nocí) + Kč 200 energie/den
5ta až 8má osoba: dospělý Kč 350,-/noc, dítě od 3let  Kč 300,-/noc   


1.600,-/noc (2 noci) + Kč 200 energie/den
5tá až 8tá osoba: dospělý Kč 400,-/noc, dítě od 3let  Kč 300,-/noc


1.800,-/noc (pouze 1 noc) + Kč 200 energie/den
5tá až 8tá osoba: dospělý Kč 400,-/noc, dítě od 3let  Kč 300,-/noc

Pronájem mobilního domku Atlas Summer Lodge pro 4- 6 osob na léto (cena do 4 osob) :

1.600,-/noc (3 a více nocí) + Kč 200 energie/den
5-6 osoba (přistýlka) : dospělý Kč 350,-/noc, dítě od 3let  Kč 300,-/noc

1.800,-/noc (2noci) Kč 200 energie/den
5-6 osoba (přistýlka) : dospělý Kč 400,-/noc, dítě od 3let  Kč 300,-/noc

2.000,-/noc (pouze 1 noc) + Kč 200 energie/den
5-6 osoba (přistýlka) : dospělý Kč 400,-/noc, dítě od 3let  Kč 300,-/noc

CENU ZA MOBILNÍ DŮM JE MOŽNÉ TAKÉ VYPOČÍST INDIVIDUÁLNĚ – NA MÍRU A PO DOHODĚ SE ZÁJEMCEM CENU UPRAVIT. Obecně se cena vypočítá dle délky pobytu a počtu osob a také dle celkové obsazenosti.  Nástup možný od 14 hod. Odchod do 10 hod (nebo dle dohody).


ZÁLOHA
50% při rezervaci termínu, 50% v první den příchodu. Depozit Kč 3.000 za případné vzniklé škody.  Tato částka bude po ukončení pobytu a kontrole vnitřního zařízení domku plně vrácena.

ÚKLID

V případě, že klient prostory mobilního domku ponechá neuklizené, účtujeme jednorázový poplatek za úklid Kč 400,-. Úklidem se rozumí: vysvlečení postelního povlečení, podlaha (vysání, umytí), koupelnu a kuchyň (včetně lednice) vrátit do původního stavu. Potřeby pro úklid jsou k dispozici.

Zpoplatňované služby na Středisku (rezervace týden a více předem):

  • Horolezecká stěna (pouze s certifikovaným instruktorem (zajistí správce střediska), nebo vlastním průkazem. Cena za stěnu: Kč 300,-/hodina, instruktor: Kč 300,-/hodina + doprava z HB

  • Vyjížďky na koních (), domluví si klient sám. Ranč je 6km vzdálený. Možnost dovést koně za příplatek Kč 400,- také k chatě. Koně jsou zvyklé na vození dětí.

MOŽNOST STRAVOVÁNÍ NA CHATĚ (pouze po předchozí dohodě):

Snídaně: Kč 50,-/ osoba, Oběd Kč 100,-/osoba,   večeř Kč 80,-/osoba
Pozn. Na středisku se vaří, pokud je v hlavní budově ubytována skupina lidí (minimálně 25 osob). Tehdy je možné objednat si obědy/večeře i pro klienty mobilních domků (bez snídaně). Vaří se vždy 1 jídlo.  Oběd: polévka+druhé jídlo, (obvykle teplá) večeře. Vaříme velmi chutně-:).

 

Aktuality - Tee-Pee

tee-pee-banner

Pro malé i velké romantiky jsme pořídili velký Tee-Pee stan s ohništěm o průměru 7,5 metru, který slouží nejen k přespání až deseti osob ale je možné ho využít i jako přednáškovou či meditační místnost.

Aktuality-mobilní domky

Pro Vaši individuální rekreaci či pobyt meších skupin jsou pro Vás nově k dispozici plně vybavené MOBILNÍ DOMKY! Více informací zde.